Asjalikke kingiideid jõuludeks

Kuigi kingitusi on tore nii anda kui saada, siis ilmselt nõustuvad kõik, et mõttetud ning hiljem sahtlisse või kappi tolmu koguma jäävad asjad ei ole just kõige toredam viis. Et seda olukorda ei tekiks püüa end enne võimalikult hästi kurssi viia kingituse saaja iseloomu ja soovidega. Kui sa just ei taha ka kinkekaarti kinkida, siis võib konkreetse kingituse valimine olla keeruline ja pead murdev. Panime kirja mõned ideed, mille seast ehk leiad oma lähedasele sobiva!

1. Märkmik

Jõuludele järgneb kohe uus aasta ja kui kingisaaja ei ole just veendunud nutikalendri armastaja, siis kuub talle üks korralik kalendermärkmik kindlasti ära! SIP ITile on silma jäänud loodussõbralik ning roheline trükis - Mema kalendermärkmik!


2. Voodipesu

Kvaliteetne ja pehme voodipesu leiab alati igas peres kasutust! Hea kingitus näiteks oma vanematele või äsja kolinud sõpradele.


3. Kohv

Kes meist ei tunneks, üht eriti suurt kohvisõpra, kes üle kõige hindab kvaliteetset ja maitseküllast kohvi! Kingi talle kott kvaliteetseid kohviube. Meie suureks eelistuseks on Eesti oma KOKOMO!


4. Klassika - sokid, küünlad, sallid

Need kingitused on juba kingipaki klassika, ent mitte asjata! Kvaliteetsed sokid leiavad alati kasutust, mõnusad lõhnaküünlad on just parim jõuluhooajaks ning ühest soojast sallist ei ütleks ka keegi ilmselt ära! Meie käime küünalde jahil Kukupesas, kust leiab suure hulga imehäid ja kvaliteetiseid lõhnaküünlaid ja lisaks palju-palju põnevat nii kingikotti kui kodu sisustamiseks!

5. Reisisellile trikiga maailmakaart

Mitte lihtsalt maakaart! Värvitav, kraabitav või kleepsudega BOLD TUESDAY maailmakaart oleks ilmselt igal reisisellil kodus aukohal!


6. Toiduarmastajale - kvaliteetne lõikelaud

Lõikelaud võib olla küll esmapilgul lihtne ja igav kingitus, ent ägeda disainiga kvaliteetsed lõikelauad on igas köögis hinnas!
7. KUMA liblikad & mitte ainult...

Ilmselt ei leidu tüdrukut, kellele südamlikud ning armastusega loodud aksessuaarid ei meeldiks! KUMA valikusse on lisaks pilkupüüdvatele liblikatele lisandunud ka sõnu kirjeldamatult mõnusad pusad ja pluusid (lisaks ka 100% orgaanilisest puuvillast ja 100% vastutustundlikult toodetud), mis peaksid silmad särama panema küll igal naisel!


8. Korduvkasutatav veepudel

Kui kingisaajal ei ole veel harjumust oma veepudelit täita ja ostab endiselt plastikpudelis vett, siis motiveeri teda ühe kvaliteetse korduvkasutatava veepudeliga!

9. Elektriline diffuser

Aroomidel on äärmiselt suur mõju meie igapäeva toimetustele. Hea diffuser koos sobivate eeterlike õlidega aitab lõõgastuda, tõsta energiataset või keskendumisvõimet täpselt nii nagu soovid. Candle Shopi valikust on meile silma jäänud näiteks Hydro elektriline diffuser!


10. Kingi aega & elamusi

Kingi oma lähedasele aega ja elamusi näiteks õhtusöögi, spa-puhkuse või teatrietenduse näol! Kui tahad kuuse alla kingitust ka füüsiliselt, siis kirjuta oma kingituse sisu kaardile ning pane kaart ilusasse ümbrikusse!


11. Korduvkasutatav kohvitops

Kui kingisaaja armastab pikki jalutuskäike koos tassitäie hea kohviga või jookseb tihti linnas toimetuste vahel ringi kohvitops käes, siis tunneks ta kindlasti rõõmu ka ühe SIP ITi kohvitopsi üle!


12. Pleed

Talvel ei ole midagi mõnusamat, kui end sooja tee, mandariinide, piparkookide ning humoorikate jõulufilmide saatel pleedi sisse kerasse tõmmata ning lihtsalt nautida ümbritsevat soojust ja positiivseid emotsioone.SIP IT handmade ceramic cups

0