Meet the TEAM

Meie esimeses blogipostituses on küll kirjas kogu SIP ITi loomise ja alguse lugu, ent sel korral otsustasime jagada hoopis seda, kes tegelikult kogu meie brändi taga on, ning milliseid rolle keegi kannab. Seega... Lase meil palun end tutvustada!


EVELIN

SIP IT Looja & Tegevjuht


Kes meie esimese postitusega tutvunud on teab nii mõndagi ka SIP IT brändi loomisest ning Evelini rollist. Naine, kelle üheks suurimaks kireks ning inspiratsiooniks on loodus ja meie elukeskkond ning kes püüab igakülgselt panustada jätkusuutlikku looduse arengusse. Evelini leiab suure osa ajast meie turundusteemadega tegelemast ning uute topside ideid ja mõtteid kogumas. Samuti on suures osas tema just see, kes tegeleb tellimuste välja saatmisega ning tootearendusega.

Lemmikkoht looduses: "Meri! Ookean! Ükskõik, kas mereääres istudes või vee all, see lihtsalt inspireerib mind enim!"

Suurim põhjus, mis oled astunud sammu keskkonnasõbalikuma elustiili suunas: "Mind on kasvatatud hoolima oma kodust, sest kodu on iga inimese oma koht, kus olla, kus mõelda ning koht, kust saavad alguse kõik muud elus olulised asjad. Mind on kasvatatud alati asju panema tagasi sinna, kust need on võetud ning koristama enda järel, et oleks hea ja puhas. Ma olen need õpetussõnad laiendanud enda jaoks lihtsalt suuremasse pilti. Meie kodu ei ole ainult korter või maja, vaid kogu meie planeet. Mulle tundub ebaõiglane ning hoolimatu mõjutada oma mõtlematu tegevusega seda planeeti, neid taimi ja loomi, kes olid siin juba ammu enne mind ning loodetavasti on ka pikalt peale mind. Aga selleks tuleb neile see võimalus anda, mitte see neilt võtta!"

Mis sind elus enim inspireerib: "Loodus! Kõik selle juures! See, kuidas looduses on igal väikesel asjal oma koht ja oma roll, mida täita. Me ei saa võtta üht ja arvata, et kõik toimib tavapäraselt edasi. Kõik on omavahel seotud!"

Lemmikkohv: "Ahhh, raske! Üldjuhul kaera- või kookospiimaga cappuccino. Kui värske kaneelirull või mandlicroissant on kõrval, siis americano. Aga tegelikult mulle meeldib kookospiimaga matcha latte ka väga! Ma ei suudaks lemmikut valida!"MARTIN

SIP IT Kaaslooja & Müügijuht


Nagu ikka, ei saa ükski hea asi toimida ilma tugeva ning tööka tiimita! Martini suurimaks kireks on müük ning finants ja just nende teemadega tegelemine on ka SIP ITi puhul tema rolliks! Oma ratsionaalse ning kaalutletud hoiakuga aitab ta langetada otsuseid ning leida alternatiive vahel Evelini poolt välja pakutud liiga ulmelistele ideedele.

Lemmikkoht looduses: "Okasmets, kus on vaikne ja puhas õhk! Suures metsas tunned end nii väikesena ning kõik mured ja probleemid tunudvad kõige muu kõrval lihtsalt tähtsusetud!" 

Suurim põhjus, mis oled astunud sammu keskkonnasõbalikuma elustiili suunas: "Selleks, et minu järeltulijatel oleks ka võimalus elada puhtamas maailmas ning näha imelisi kohti ja loomi, hingata puhast õhku ja tunda sellest võimalusest rõõmu!"

Mis sind elus enim inspireerib: "Mind inspireerivad inimesed, kes suudavad tulla raskustest välja veelgi tugevamana kui kunagi varem ja liiguvad edasi!"

Lemmikkohv: "Cafe Latte. Eriti heal päeval koos väikese karamellisiirupiga!"


SAMMY

Chief Happiness Officer / Õnneametnik


Sammy mängib SIP ITi brändi juures suuremat rolli kui arvata oskad! Tema alati rõõmsameelne olek ning aktiivsus motiveerivad ka teisi tiimiliikmeid efektiivsemalt tegutsema. Lisaks aitab ta üle kontrollida iga tellimusega, nuusutades kõik pakid igaksjuhuks kaks korda üle - kas kõigile sai ikka õige tops karpi pandud! Et sellest veel vähe ei ole, toob Sammy (peremehe juhendamisel, või vastupidi) pea igal hommikul tiimiliikmetele kohvi kõrval asuvast kohvikust ning aitab vajadusel ka kulleritöödega pakkide ära viimisel! 

Lemmikkoht looduses: "Vesi! Ükskõik kas meri, järv, jõgi, oja või bassein, kõik sobib. Peaasi, et ujuda saab!" 

Mis sind elus enim inspireerib: "Oksad! Suured ja veel suuremad! Üks hea oks peab olema minust vähemalt kolm korda pikem ja kaks korda jämedam, siis on oksal mõtet!"


SIP IT handmade ceramic cups

0